Rodinné centrum YMCA

Rodinné centrum YMCA (RCY) v Haštalské ulici je pokračovatelem Mateřského centra Na Poříčí, které bylo prvním mateřským centrem v České republice. Naším zřizovatelem je YMCA Praha, která zaštiťuje ještě další dvě mateřské centra: Domeček na Jižním městě a Klubíčko na Černém Mostě a další aktivity pro děti, mládež a celé rodiny. A také pořádá tábory pro malé i větší děti.

Centrum nabízí volnou hernu s možností sdílení zkušeností, poradenství, kontakty na odborníky, programy zaměřené na spolupráci a komunikaci rodičů a dětí, vzdělávací programy pro rodiče i děti, jednorázové akce pro celé rodiny. Náplň i nabídku programů spoluvytváří sami návštěvníci - převážně maminky na mateřské a rodičovské dovolené, jejich děti, partneři a celé rodiny.

Jsme nezisková organizace, která odvádí svou práci profesionálně, kvalitně a dlouhodobě. Naše organizace se stará o mnohé a snaží se být organizací prakticky prospěšnou. Doufáme, že zde naleznete pro Vás atraktivní a příjemné prostředí, že naše organizace bude místem, kde se budete cítit uvolněně a pohodlně. Svých návštěvníků si velmi vážíme a největším vyznamenáním pro nás je, když se k nám rádi vracejí.

Navštivte nás a sami budete moci naši činnost posoudit popřípadě se stát jedním z nás. Vaši podporu velmi uvítáme.

 

 

 

 

 

  

Aktuality RCY

Přednáška: Empatická výchova

11.05.2018 11:13
Interaktivní přednáška v podání psychoterapeutky Theodory...

Keramicky workshop pro děti s rodiči

04.05.2018 09:58
Srdečně Vás zveme na keramický workshop s letní tématikou.  Přijďte si se svými dětmi vyrobit...

Beseda: Kojení

11.04.2018 09:27
Čekáte miminko nebo Vás tohle téma jen zajímá? Dorazte na zajímavou besedu o kojení.  Ve...

Pohádka O dobrém jídle

11.04.2018 09:08
Divadlo Vocaď Pocaď nám zahraje autorskou pohádku O dobrém jídle aneb když dobře baštíš.  Ve...
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>