Rodinné centrum YMCA

Rodinné centrum YMCA (RCY) v Haštalské ulici je pokračovatelem Mateřského centra Na Poříčí, které bylo prvním mateřským centrem v České republice. Naším zřizovatelem je YMCA Praha, která zaštiťuje ještě další dvě mateřské centra: Domeček na Jižním městě a Klubíčko na Černém Mostě a další aktivity pro děti, mládež a celé rodiny. A také pořádá tábory pro malé i větší děti.

Centrum nabízí volnou hernu s možností sdílení zkušeností, poradenství, kontakty na odborníky, programy zaměřené na spolupráci a komunikaci rodičů a dětí, vzdělávací programy pro rodiče i děti, jednorázové akce pro celé rodiny. Náplň i nabídku programů spoluvytváří sami návštěvníci - převážně maminky na mateřské a rodičovské dovolené, jejich děti, partneři a celé rodiny.

Jsme nezisková organizace, která odvádí svou práci profesionálně, kvalitně a dlouhodobě. Naše organizace se stará o mnohé a snaží se být organizací prakticky prospěšnou. Doufáme, že zde naleznete pro Vás atraktivní a příjemné prostředí, že naše organizace bude místem, kde se budete cítit uvolněně a pohodlně. Svých návštěvníků si velmi vážíme a největším vyznamenáním pro nás je, když se k nám rádi vracejí.

Navštivte nás a sami budete moci naši činnost posoudit popřípadě se stát jedním z nás. Vaši podporu velmi uvítáme.

 

 

 

 

 

  

Aktuality RCY

Otevírací doba herny o Velikonocích

27.03.2018 10:44
Ve středu 28. 3. bude herna z důvodu nemoci zavřená ( Notička není).  Ve čtvrtek 29. 3. bude...

Kurz: První pomoc u dětí

27.03.2018 10:37
Nejste si jisti, zda byste dokázali pomoci? Dorazte na kurz První pomoci u dětí.  Ve čtvrtek...

Týden zdraví

13.03.2018 16:02
Přijďte se "ozdravit" alespoň v Týdnu zdaví. 

Velikonoční výtvarná dílna

13.03.2018 15:58
V úterý 27. 3. od 16:00 do 17:30 v herně Rodinného centra Ymca. Dorazte si s dětmi uplést...
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>