Rodinné centrum YMCA

Rodinné centrum YMCA (RCY) v Haštalské ulici je pokračovatelem Mateřského centra Na Poříčí, které bylo prvním mateřským centrem v České republice. Naším zřizovatelem je YMCA Praha, která zaštiťuje ještě další dvě mateřské centra: Domeček na Jižním městě a Klubíčko na Černém Mostě a další aktivity pro děti, mládež a celé rodiny. A také pořádá tábory pro malé i větší děti.

Centrum nabízí volnou hernu s možností sdílení zkušeností, poradenství, kontakty na odborníky, programy zaměřené na spolupráci a komunikaci rodičů a dětí, vzdělávací programy pro rodiče i děti, jednorázové akce pro celé rodiny. Náplň i nabídku programů spoluvytváří sami návštěvníci - převážně maminky na mateřské a rodičovské dovolené, jejich děti, partneři a celé rodiny.

Jsme nezisková organizace, která odvádí svou práci profesionálně, kvalitně a dlouhodobě. Naše organizace se stará o mnohé a snaží se být organizací prakticky prospěšnou. Doufáme, že zde naleznete pro Vás atraktivní a příjemné prostředí, že naše organizace bude místem, kde se budete cítit uvolněně a pohodlně. Svých návštěvníků si velmi vážíme a největším vyznamenáním pro nás je, když se k nám rádi vracejí.

Navštivte nás a sami budete moci naši činnost posoudit popřípadě se stát jedním z nás. Vaši podporu velmi uvítáme.

 

 

 

 

 

  

Aktuality RCY

RODINNÉ CENTRUM YMCA V MÉDIÍCH

11.02.2014 20:57
  Na PRAVÉ PRAZE vyšel rozhovor s vedoucí centra Pavlínou Havlovou.  Rozhovor si můžete...

HATHA JÓGA V NAŠEM CENTRU

20.01.2014 22:33

ZAPOJENÍ RODINNÉHO CENTRA YMCA DO PROJEKTU SÍTĚ MC - MOTIVACE RŮSTU

20.01.2014 22:23
  Síť mateřských center o.s., jíž je naše centrum členem, realizuje projekt „Motivace růstu“...

STŘÍHÁNÍ DOSPĚLÝCH I DĚTÍ U NÁS V RCY

18.12.2013 11:00
 
<< 41 | 42 | 43 | 44 | 45