Rodinné centrum YMCA

Rodinné centrum YMCA (RCY) v Haštalské ulici je pokračovatelem Mateřského centra Na Poříčí, které bylo prvním mateřským centrem v České republice. Naším zřizovatelem je YMCA Praha, která zaštiťuje ještě další dvě mateřské centra: Domeček na Jižním městě a Klubíčko na Černém Mostě a další aktivity pro děti, mládež a celé rodiny. A také pořádá tábory pro malé i větší děti.

Centrum nabízí volnou hernu s možností sdílení zkušeností, poradenství, kontakty na odborníky, programy zaměřené na spolupráci a komunikaci rodičů a dětí, vzdělávací programy pro rodiče i děti, jednorázové akce pro celé rodiny. Náplň i nabídku programů spoluvytváří sami návštěvníci - převážně maminky na mateřské a rodičovské dovolené, jejich děti, partneři a celé rodiny.

Jsme nezisková organizace, která odvádí svou práci profesionálně, kvalitně a dlouhodobě. Naše organizace se stará o mnohé a snaží se být organizací prakticky prospěšnou. Doufáme, že zde naleznete pro Vás atraktivní a příjemné prostředí, že naše organizace bude místem, kde se budete cítit uvolněně a pohodlně. Svých návštěvníků si velmi vážíme a největším vyznamenáním pro nás je, když se k nám rádi vracejí.

Navštivte nás a sami budete moci naši činnost posoudit popřípadě se stát jedním z nás. Vaši podporu velmi uvítáme.

 

 

 

 

 

  

Aktuality RCY

Vánoční výtvarná dílna

11.11.2019 09:29
          Příjďte si se svými dětmi vyrobit adventní věnec do Rodinného...

Herna zavřená 30. 10.

30.10.2019 11:06
Velmi se omlouváme, ale dnes 30.10. 2019 je herna z důvodu nemoci zavřená.  Těšíme se na Vás...

Dětský den v bublinách

23.05.2019 10:59
Srdečně zveme: 

Nocování pod hvězdami

23.05.2019 10:48
Spali jste někdy pod otevřeným nebem na Praze 1? Ne? Vaše děti mohou s námi. Srdečně zveme na...
<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>