Rodinné centrum YMCA

Rodinné centrum YMCA (RCY) v Haštalské ulici je pokračovatelem Mateřského centra Na Poříčí, které bylo prvním mateřským centrem v České republice. Naším zřizovatelem je YMCA Praha, která zaštiťuje ještě další dvě mateřské centra: Domeček na Jižním městě a Klubíčko na Černém Mostě a další aktivity pro děti, mládež a celé rodiny. A také pořádá tábory pro malé i větší děti.

Centrum nabízí volnou hernu s možností sdílení zkušeností, poradenství, kontakty na odborníky, programy zaměřené na spolupráci a komunikaci rodičů a dětí, vzdělávací programy pro rodiče i děti, jednorázové akce pro celé rodiny. Náplň i nabídku programů spoluvytváří sami návštěvníci - převážně maminky na mateřské a rodičovské dovolené, jejich děti, partneři a celé rodiny.

Jsme nezisková organizace, která odvádí svou práci profesionálně, kvalitně a dlouhodobě. Naše organizace se stará o mnohé a snaží se být organizací prakticky prospěšnou. Doufáme, že zde naleznete pro Vás atraktivní a příjemné prostředí, že naše organizace bude místem, kde se budete cítit uvolněně a pohodlně. Svých návštěvníků si velmi vážíme a největším vyznamenáním pro nás je, když se k nám rádi vracejí.

Navštivte nás a sami budete moci naši činnost posoudit popřípadě se stát jedním z nás. Vaši podporu velmi uvítáme.

 

 

 

 

 

  

Aktuality RCY

Příměstské letní tábory se Sovičkou

21.02.2019 10:47
Dětská skupina Sovička bude přes léto fungovat formou příměstský táborů.  Vaše školka je...

Herna zavřená

30.01.2019 12:42
Omlouváme se. Dnes je herna z důvodu nemoci zavřena.  Díky za pochopení. 

Přednáška Respektovat a být respektován

16.01.2019 11:25
Nový termín přednášky.  13. 3. ve středu od 15:00 - 18:30 Přednáška s diskusí R+R v kostce....

Masopust

16.01.2019 11:23
Dorazte se svými dětmi na masopustní průvod v maskách! 20. 2. středa Setkáme se na hřišti za RCY...
<< 6 | 7 | 8 | 9 | 10 >>