Rodinné centrum YMCA

Rodinné centrum YMCA (RCY) v Haštalské ulici je pokračovatelem Mateřského centra Na Poříčí, které bylo prvním mateřským centrem v České republice. Naším zřizovatelem je YMCA Praha, která zaštiťuje ještě další dvě mateřské centra: Domeček na Jižním městě a Klubíčko na Černém Mostě a další aktivity pro děti, mládež a celé rodiny. A také pořádá tábory pro malé i větší děti.

Centrum nabízí volnou hernu s možností sdílení zkušeností, poradenství, kontakty na odborníky, programy zaměřené na spolupráci a komunikaci rodičů a dětí, vzdělávací programy pro rodiče i děti, jednorázové akce pro celé rodiny. Náplň i nabídku programů spoluvytváří sami návštěvníci - převážně maminky na mateřské a rodičovské dovolené, jejich děti, partneři a celé rodiny.

Jsme nezisková organizace, která odvádí svou práci profesionálně, kvalitně a dlouhodobě. Naše organizace se stará o mnohé a snaží se být organizací prakticky prospěšnou. Doufáme, že zde naleznete pro Vás atraktivní a příjemné prostředí, že naše organizace bude místem, kde se budete cítit uvolněně a pohodlně. Svých návštěvníků si velmi vážíme a největším vyznamenáním pro nás je, když se k nám rádi vracejí.

Navštivte nás a sami budete moci naši činnost posoudit popřípadě se stát jedním z nás. Vaši podporu velmi uvítáme.

 

 

 

 

 

  

Aktuality RCY

Příměstské tábory se Sovičkou 2020

08.04.2020 13:44
      Přijímáme rezervace na tradiční letní příměstké tábory s Dětskou skupinou...

Dočasné uzavření DS Sovička a herny pro veřejnost

15.03.2020 14:25
    S ohledem na dění v ČR se k dnešnímu dni dočasně pozastavuje fungování DS Sovička. Do...

Herna zavřená 20. 2.

20.02.2020 09:24
      Dnes je bohužel herna zavřená. Z důvodu nemoci.  Děkujeme za pochopení a...

Herna zavřená

13.02.2020 12:20
    Omlouváme se, ale dnes je bohužel herna zavřená. Z důvodu nemoci.  Děkujeme za...
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>