Rodinné centrum YMCA

Rodinné centrum YMCA (RCY) v Haštalské ulici je pokračovatelem Mateřského centra Na Poříčí, které bylo prvním mateřským centrem v České republice. Naším zřizovatelem je YMCA Praha, která zaštiťuje ještě další dvě mateřské centra: Domeček na Jižním městě a Klubíčko na Černém Mostě a další aktivity pro děti, mládež a celé rodiny. A také pořádá tábory pro malé i větší děti.

Centrum nabízí volnou hernu s možností sdílení zkušeností, poradenství, kontakty na odborníky, programy zaměřené na spolupráci a komunikaci rodičů a dětí, vzdělávací programy pro rodiče i děti, jednorázové akce pro celé rodiny. Náplň i nabídku programů spoluvytváří sami návštěvníci - převážně maminky na mateřské a rodičovské dovolené, jejich děti, partneři a celé rodiny.

Jsme nezisková organizace, která odvádí svou práci profesionálně, kvalitně a dlouhodobě. Naše organizace se stará o mnohé a snaží se být organizací prakticky prospěšnou. Doufáme, že zde naleznete pro Vás atraktivní a příjemné prostředí, že naše organizace bude místem, kde se budete cítit uvolněně a pohodlně. Svých návštěvníků si velmi vážíme a největším vyznamenáním pro nás je, když se k nám rádi vracejí.

Navštivte nás a sami budete moci naši činnost posoudit popřípadě se stát jedním z nás. Vaši podporu velmi uvítáme.

 

 

 

 

 

  

Aktuality RCY

Herna zavřená 6.2.

06.02.2020 09:46
    Dnes bude herna bohužel zavřená. Z důvodu nemoci.  Těšíme se opět v úterý. 

Zdravé pánevní dno

05.02.2020 10:59
    Praktická přednáška pro ženy. Čtvrtek 19. 3. 16:45 -18:00 Jak poznat, kde se v našem...

Masopust s RCY

24.01.2020 09:06
      Dorazte si v maskách užít tradiční masopustní průvod v okolí...

Zavřená herna

22.01.2020 09:59
        Velmi se omlouváme, ale dnes 22. 1. je herna z důvodu nemoci...
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>