Dětská planeta

04.11.2016 12:28

 DĚTSKÁ PLANETA rozzáří pošmourný listopad                                               

V termínu od 4. do 6. listopadu 2016 se na Výstavišti v Praze - Holešovicích uskuteční tradiční veletrh hraček, her a dětských potřeb pod názvem DĚTSKÁ PLANETA. Prodloužený víkend s veletrhem Dětská planeta představí zajímavé novinky i ty nejlepší aktuální trendy v oboru. Nenechte si tuto jedinečnou událost ujít. Naplánujte si do Holešovic třeba rodinný výlet. Zatímco Vaše děti si pohrají a potkají své oblíbené hrdiny, Vy se můžete v klidu pustit do včasného nákupu vánočních dárků. Výběr i doprovodný program bude opravdu bohatý!

V průběhu veletrhu DĚTSKÁ PLANETA se holešovická výstavní plocha promění v planetu splněných dětských snů. S nádechem nostalgie ale jistě nadchne i všechny dospělé. Setkáte se tu s léty prověřenou klasikou, jako je třeba oblíbené lego, i se žhavými novinkami. Kromě hraček, her
a dětských potřeb se samozřejmě nezapomnělo ani na nabitý doprovodný program. Ten je připraven na všechny 3 výstavní dny a jeho průvodcem bude multimediální postavička - prasátko Pigy. Děti se mohou těšit také na Jiřího Hadaše, profesionálního kouzelníka a iluzionistu, který bude doprovodný program uvádět.